zapisz
polecamy

Salon ostatniej szansy

Salon ostatniej szansy

nowa seria: premierowe odcinki w każdy wtorek godz. 21:30 TLCCo roku miliony kobiet poddają się operacjom plastycznym, wydając miliardy dolarów na zabiegi upiększające. Co się dzieje, kiedy chirurg sknoci operację, a kosmetyczka źle wstrzyknie botoks? Co zrobić z fryzurą, którą zepsuł nam fryzjer?

"Salon ostatniej szansy" to spotkania z ekspertami w dziedzinie kosmetologii, którzy udzielają porad ofiarom fuszerki podejrzanych specjalistów. W każdym z odcinków poznamy piątkę osób, które przeszły przez koszmar nieudanych operacji plastycznych i często muszą leczyć się u lekarzy specjalistów. Ta seria to porcja praktycznych porad, jak unikać szemranych salonów i podejrzanych zabiegów. Co najważniejsze, wszystkie przedstawione w tej serii ofiary liposukcji, liftingów czy wypełniania zmarszczek, odzyskały zdrowie. A pomogli im uczciwi, najlepsi w tej dziedzinie specjaliści.

Prowadzącą program jest znana polska vlogerka: Hania Knopińska - Grzenkowicz.

Chcesz zobaczyć ten program a nie masz Orange TV? Zamów Orange TV w ramach pakietu usług FunPack HD i oglądaj co chcesz!