zapisz
polecamy

Medium z Long Island

Medium z Long Island

czwartek 11.12 godz.19:00 ID HDSpotkania z medium z Long Island, Theresą Caputo, która próbuje pogodzić rodzinne życie z pracą zawodową polegającą na nawiązywaniu kontaktu ze zmarłymi.

W nowej serii programów "Medium z Long Island" towarzyszymy Theresie podczas spotkań z ludźmi, którzy chcą nawiązać kontakt z tymi, których nie ma już na tym świecie. Jako medium Theresa wykazuje zdolności, których zwykli ludzie nie rozumieją. Kobieta cały czas odczuwa wokół siebie obecność duchów. Często czuje się zobowiązana przekazać od nich wiadomości tym, którzy nadal żyją. Na spotkanie z Theresą czeka się około dwóch lat, a chętnych nie brakuje. Już wielu sceptyków przekonało się, że kobieta jest w stanie skontaktować ich ze zmarłymi krewnymi czy przyjaciółmi. Dla samej Theresy to nie jest praca, to całe jej życie. Choć pomaga innym rodzinom odnaleźć spokój, to jej bliscy, a szczególnie nastoletnie dzieci, mają często dość mediumicznych zdolności matki. Zapraszamy na spotkania z Theresą i jej rodziną.


ID HD znajdziesz na 148 Orange TV. Chcesz zobaczyć ten program a nie masz Orange TV? Zamów Orange TV w ramach pakietu usług FunPack HD i oglądaj co chcesz!